ЗАГРУЖЕННОСТЬ ДОРОГ КИЕВА
СВОБОДНО

Новости

02.06.2017 17:10
ОЛЛІ ТРАНС виступила з відеозверненням з приводу вчорашнього обшуку в офісі компанії

Шановні клієнти, пратнери ОЛЛІ ТРАНС та користувачі сервісу ВІДЕОПРОБКИ! На сам перед ми хотіли би подякувати Вам за те що ви з нами та користуєтесь нашими сервісами.

Розвиваючи проект ВІДЕОПРОБКИ компанія завжди впроваджує передові технології в галузі Інформаційних Транспортних Систем (ITS) та аналізу завантаженості доріг міста, а також є національною Українською альтернативою заблокованим ресурсам і надає можливість саме українським водіям обирати оптимальні маршрути.

Як ви вже могли дізнатись з різних засобів масової інформації вчора 01.06.2017 року в офісі телекомунікаційної компанії  ОЛЛІ ТРАНС, яка керує проектом ВІДЕОПРОБКИ був проведений обшук Генеральною Прокуратурою України. З деяких джерел є данні, що обшук проводили СБУ. Ми цей факт спростовуємо та наголошуємо , що обшук  проводили представники саме Генеральної  Прокуратури  України.

Приводом для проведення обшуку та вилучення технічних  засобів проекту ВІДЕОПРОБКИ стало розслідування подій Революції Гідності та необхідність слідства отримати відеозаписи 3-ох річної давнини з дорожніх камер нашого проекту, що могли б, за версією слідства, допомогти в розслідуванні цих трагічних подій.

При цьому компанія наголошує, що ми  вже неодноразово надавали за запитами різних правоохоронних органів відповідні записи с дорожніх камер проекту ВІДЕОПРОБКИ щодо цих подій. Тому ми не розуміємо, чому була необхідність проведення  таких жорстких слідчих дій, що в свою чергу призвело до блокування технічних ресурсів проекту дорожнього відео нагляду та загрозу існування проекту ВІДЕОПРОБКИ вцілому.

Не зважаючи на це компанія співпрацює  зі слідством та надає всю необхідну інформацію.

Хочу зазначити, що в ЗМІ відбулося викривлення поданої інформації щодо подій в нашому офісі. В зв’язку з цим компанія окрім технічних несе ще й значні репутаційні збитки. Тому ситуація, що склалась  несе однозначно негативний та загрожуючий сигнал для всієї бізнес спільноти України.

Наголошуємо, що слідчі дії не пов’язані з нашою телекомунікаціонною діяльністю та наша мережа функціонує стабільно.

На теперішній час компанія та всі підрозділи працюють в звичайному режимі та роблять все можливе для переформатування та відновлення сервісів проекту дорожнього  відео спостереження ВІДЕОПРОБКИ.

Прозорість та відкритість завжди були нашими основними цінностями для клієнтів та партнерів.

Не зважаючи ні на що, компанія ОЛЛІ ТРАНС та проект ВІДЕОПРОБКИ надалі продовжує роботу над покращенням сервісів та постійно інвестує в розвиток покриття, розширення мережі, встановлення нових дорожніх камер та впроваджує провідні технології в галузі інформаційних транспортних систем та здатна демонструвати високий рівень національного IT-продукту.

Довідка:

ТОВ «ОЛЛІ ТРАНС» - телекомунікаційна компанія, що ще в 2008 році перша в Україні запровадила проект соціального медіа-контенту ВІДЕОПРОБКИ (www.videoprobki.ua) для спостереженням  за вуличною ситуацією у містах в режимі відео реального часу у вільному доступі.

Проект не має аналогів в Україні. Створена унікальна технічна платформа, що захищена відповідним патентом. Наша компанія  фінансує проект за власний рахунок. Технологічні підходи та база дозволила побудувати співпрацю зі світовим IT гігантом Google та показати високий рівень українського ITS продукту.

На даний час камери проекту " ВІДЕОПРОБКИ" відображають ситуацію на дорогах Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова та Вінниці. Камери проекту не лише допомагають автомобілістам обирати оптимальні маршрути, а надають можливість працівникам Національної поліції використовувати їх у службовій діяльності, що в свою чергу впливає на оптимізацію та безпеку дорожнього руху в містах України.

 Завдяки можливості відеореєстрації дорожньої ситуації з усіх камер, ми безкоштовно надаємо відео інформацію з камер проекту "ВІДЕОПРОБКИ" правоохоронним органам в рамках розслідування кримінальних справ та ДТП, що позитивно впливає на ефективність роботи та рівень безпеки в цілому.

За версією ресурсу KievPost  сайт videoprobki.ua  входить до ТОП-10 кращих та корисних сайтів міста Київ.

Раздел новости: Новости проекта
Архив новостей по темам:

КОММЕНТАРИИ