ЗАГРУЖЕННОСТЬ ДОРОГ КИЕВА
СВОБОДНО

Новости

18.08.2021 08:54

Якщо вам набридло мати лише тимчасові підробітки, працювати повний день із суворим графіком за мінімальну зарплатню, отже, варто це змінити. Bolt пропонує кожному, хто хоче мати непогані гроші та максимум свободи, роботу таксистом. Якщо у вас є власний автомобіль, стаж водіння, любов до цієї справи й бажання отримувати гарний основний або додатковий дохід, така зайнятість стане ідеальною для вас.

Сервіс таксі стає дуже поширеним останнім часом. Громадський транспорт не відповідає вимогам сучасної людини до комфорту та безпеки, і не завжди зручно користатися ним. Можливість виклику машини на потрібну адресу в будь-який час доби оцінить кожна людина. Особливо в тому разі, якщо вартість послуги при цьому виявиться прийнятною, водій – доброзичливим і професійним, а авто – зручним. Сервіс «Болт» дозволяє добре заробляти, адже клієнти будуть завжди.

Особливості роботи таксистом у Bolt

Сервіс влаштований так, що будь-який водій, котрий готовий займатися перевезенням пасажирів та виходить на зміну, завжди матиме замовлення. Алгоритм виклику машини дуже простий і зручний. Для цього клієнту достатньо мати звичайний смартфон і встановити на нього додаток Bolt. У ньому виконуються всі дії: вказується потрібний маршрут, обирається та викликається авто. Там же можна й оплатити послугу через банківську картку.

Детальніше про працевлаштування у taxi Bolt читайте тут: https://ua.bolt-ua.com/. Особливих вимог щодо освіти, досвіду роботи в таксі, статі, віку немає. Аби зареєструватися водієм, потрібно мати:

·         власний автомобіль. Для роботи в таксі приймаються машини не старше ніж 2000 року. Це може бути седан, хетчбек, мінівен, кросовер чи інший тип кузова;
·         водійське посвідчення категорії В. Найкраще, якщо ви маєте досвід водіння, адже від рівня комфорту залежатиме ваш рейтинг серед пасажирів та заробіток;
·         техпаспорт та чинний страховий поліс на машину.

Вакансії є завжди. Залишити заявку на працевлаштування можна, заповнивши форму на сайті компанії «Болт» або запросивши її підтримки через «Вайбер» або «Телеграм».

Вся ваша робота ведеться в зручному мобільному додатку – його можна встановити на будь-яку модель смартфону з різними версіями ПЗ. Через нього ви отримуєте та приймаєте замовлення від пасажирів. Гроші за поїздки надходять на вашу банківську картку за мінусом комісії сервісу. У Києві це 15%, в інших містах – 12%.

Які є переваги

Працюючи таксистом у Bolt, ви отримаєте максимум свободи й можливість значно виправити своє фінансове становище. Будь-хто оцінить такі переваги:

·         вільний графік. Вимог до нього немає, ви можете працювати, коли вам зручно: після основної роботи чи навчання, у пікові години, коли замовлень найбільше, вночі, у вихідні;
·         швидка реєстрація. Після заповнення заявки та зв’язку з працівником потрібно лише надати документи, зазвичай для всієї процедури оформлення достатньо одного дня;
·         можливість відстежувати власні доходи онлайн і самостійно керувати своїм заробітком, наприклад, обираючи пікові години для роботи чи збільшуючи час активності;
·         техпідтримка для водіїв. Вона працює цілодобово без вихідних.

Також у разі простою чи скасування поїздки клієнтом уже після прибуття машини ви отримуєте компенсацію. Найактивнішим водіям із гарним рейтингом призначаються різні приємні бонуси.

Раздел новости: Raznoe
Архив новостей по темам:

КОММЕНТАРИИ