ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

08.06.2011 09:13
Garmin зміцнюється на навігаційному ринку

Згідно з німецькою щоденною газетою Financial Times Deutschland, Garmin проводить переговори про покупку німецького навігаційного постачальника програмного забезпечення Navigon. Сума угоди становить приблизно € 50 мільйонів. Продаж може відбутися вже в червні.

Navigon в даний час належить на 90 відсотків фірмі, що займається операціями з приватними паперами, General Atlantic. Фірма отримала компанію в травні 2008, збільшивши свою частку від 25 відсотків до 90 відсотків.

Дуже важливо, що для Garmin це ще й спосіб просунутися у своєму становищі на авторинку. Крім європейського бізнесу PND (переносні навігатори) та глобального мобільного навігаційного сервісу, Navigon встановила міцні зв'язки з німецькими автовиробниками і підписала контракти на використання своїх навігаційних рішень на приладових панелях авто.

Згідно з чутками, мобільний навігаційний постачальник TeleNav, можливо, також цікавився придбанням Navigon.

Navigon продавалася протягом декількох років, але фінансова криза і поява вільних мобільних навігаційних рішень від Nokia і Google не дозволили продати компанію раніше. Цінник в € 50 мільйонів, здається, реальна угода для Navigon.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ