ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

23.01.2012 14:25

На реконструкцію та капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі в 2011 році з міського бюджету виділено 138 800 000 грн.

Про це в прес-центрі Харківської міської ради заявив директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства міськради Володимир Чумаков. Він зазначив, що в цьому році на реконструкцію доріг з міського бюджету виділено 106 300 000 грн, на капітальний ремонт - 32,5 млн. грн.

Крім того, за рахунок коштів державного бюджету реконструкцію дорожньої мережі профінансували на 28,9 млн. грн, капремонт - на 25,1 млн. грн.

На сьогоднішній день реконструюють і ремонтують дороги по пр. Гагаріна на ділянці від вул. Сидоренківська до пр. 50-річчя СРСР, на вул. Плеханівській на ділянці від вул. Кірова до Балашівського мосту, на вул. Храмова, пр. Людвіга Свободи та ін.

Йдуть роботи з капітального ремонту асфальтобетонного покриття проїзної частини на вул. Плеханівській від вул. Кірова до пр. Гагаріна, по пр. Московському, на вул. Молодої Гвардії, вул. Котлова, вул. Червоноармійській, вул. Пискунівський, вул. Військовій, вул. Малом'ясницькій, вул. Тарасівській.

Серед підрядних організацій, які виконують роботи з реконструкції та капітального ремонту вулично-дорожньої мережі - ТОВ «АСП-Трансбуд», ТОВ «Аеродорстрой», ТОВ «Дорожнє будівництво «Альтком», КП «Дорремстрой», ТОВ «Паркінг +», ТДВ «Спецбуд-3», ТОВ «Південспецбуд».

Харківська міськрада

КОМЕНТАРІ