Новини

08.02.2012 18:15
Безпеку на дорогах столиці забезпечує "Відеоконтроль-Рубіж"

За допомогою "Рубежу" на дорогах столиці було затримано 740 порушників.

Як відомо деякі стаціонарні пости Державтоінспекції столиці обладнано автоматизованою системою „ВІДЕОКОНТРОЛЬ - Рубіж”, що здійснює телеавтоматичний контроль транспортом.

Ця система працює у цілодобовому режимі і автоматично здійснює моніторинг всіх транспортних засобів, що пересувається дорогою. Причому здійснюється перевірка машин по базах розшуку та реєстраційних номерів. Вище згадана система з допомогою камери спостереження та обчислювального модуля дає змогу виявляти транспортні засоби, які знаходяться в розшуку, або на які накладено арешт. При необхідності функціональні можливості системи можуть бути розширені в залежності від вирішення поставлених завдань. Крім виявлення транспортних засобів, що знаходяться в розшуку, система може фіксувати: перевищення швидкості руху, рух зустрічною смугою, порушення правил зупинки та стоянки, проїзд на забороняючий сигнал світлофора, ненадання переваги в русі пішоходам, тощо. Всі відхилення від вимог правил дорожнього руху фіксуються на відеокамеру.

З допомогою цієї системи лише за минулий рік було виявлено та затримано 740 транспортних засобів. З них: знаходився в базі «Угон» - 15; номерний знак авто в розшуку - 5; за порушення митних правил – 7. Але найбільше зафіксовано авто, що знаходились в розшуку Державної виконавчої служби -713.
Крім цього, вилучено 19 посвідчень водіїв у осіб, які позбавлені права керувати транспортними засобами та складено 22 адміністративних матеріали відносно водіїв, що позбавлені права керування транспортними засобами.

А на початку нинішнього року вже виявлено та затримано транспортний засіб, що знаходився в базі «Угон» та 91 автомобіль, які розшукували представники Державної виконавчої службою.

За даними УДАІ м. Києва

КОМЕНТАРІ