ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

21.02.2012 11:49
Toyota запускає інформацію про затори на базі технології цифрового радіо

Минулого тижня автомобільний концерн Toyota заявив, що став першим автовиробником у Великобританії, який пропонує інформаційний трафік-сервіс по стандарту Travel Protocol Expert Group (TPEG) з використанням технології цифрового радіо Digital Audio Broadcasting (DAB).

Сервіс розроблений компанією INRIX (раніше - ITIS). DAB в п'ять разів швидше, ніж аналог RDS-TMC, який використовує радіоканал FM. Більш висока швидкість дозволяє швидше поширювати детальну інформацію про затори. Система DAB є однією з функцій нової мультимедійної GPS системи Toyota Touch Pro, яка дебютує в якості стандартної опції автомобіля Toyota Land Cruiser 2012 модельного року і додаткової опції Toyota Prius T Spirit 2012 модельного року.

Система Toyota Touch Pro побудована навколо 8-дюймового сенсорного дисплея і оснащена супутниковою GPS-навігацією з тривимірними орієнтирами і системою стеження за розміткою, можливістю інтеграції зі смартфонами і системою пошуку Google Local Search.

Заява компанії Toyota демонструє те, що технологія мовлення все ще залишається цікавою опцією для автовиробників, коли мова заходить про поширення інформації про трафік. Іншим сигналом, який підтверджує цю тенденцію, є зростаючий інтерес до технології DAB у Німеччині та Франції.

У той час як автовиробники шукають життєздатну бізнес-модель для зв'язку автомобіля через мобільний зв'язок, технологія DAB є більш доступним каналом. Якщо технологія DAB буде реалізована у Франції та Німеччині, по аналогії з Великою Британією, це стане додатковим стимулом для місцевих компаній, що мають доступ до каналів мовлення, у конкурентній боротьбі з компаніями, що володіють інформацією, але позбавленими каналів широкого мовлення.

«Підключений автомобіль» стає все більш схожий на різнорідну систему, якщо говорити про способи зв'язку. На прикладі компанії Toyota інформація про затори поширюється за допомогою технології DAB, але для отримання інформації вбудованими пошуковими і навігаційними GPS-системами може використовуватися смартфон водія.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ