Новини

02.03.2012 13:00
Intel вкладе в "підключений автомобіль" 100 млн.

Новий спеціальний фонд Intel (Intel Capital Connected Car Fund) протягом наступних 4-5 років буде займатися глобальними інвестиціями з розвитку апаратних засобів, програмного забезпечення і послуг, які допоможуть поєднати автомобілі з комп'ютерами і мобільними пристроями.

Серед усього іншого, фонд має намір інвестувати в розважальні програми для автомобілів, складні допоміжні системи для водіїв, такі як GPS і система нічного бачення, а також спеціальні можливості, зокрема системи розпізнавання мови і жестів, і системи спостереження за реакціями зіниці, пише Siliconvalley.com.

Технології,які названі «підключений автомобіль», передбачають, що автомобіль оснащений доступом в Інтернет, як правило, через локальну безпровідну мережу, що дозволяє поліпшити взаємодію між різними електронними приладами всередині і зовні машини і надати більш повну інформацію водію про затори на дорозі.

Такі системи розробляються декількома автовиробниками, наприклад Chrysler UConnect, Ford's Sync, Toyota G-Book, Audi MMI. На думку аналітиків, напрям «підключений автомобіль» має великий потенціал розвитку. Аарон Брагман (Aaron Bragman) з IHS Automotive зазначає, що система голосового інтерфейсу, розроблена компанією Ford, сьогодні доступна і на бюджетних автомобілях Форд і є однією з найбільш популярних додаткових опцій.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ