ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

28.04.2012 16:05
Inrix оцінив себе в мільярд

Inrix Inc., Постачальник інформації про затори на дорогах, за підтримки інвесторів компанії, прагне до первинного публічного офферу, що може оцінити компанію більше ніж в $ 1 мільярд, сказав генеральний директор Брайан Містель.

Компанія, з центральним офісом в Керкленде, Вашингтон, може заробити від $ 75 мільйонів до $ 100 мільйонів, пропонуючи 10-15 відсотків своїх акцій через андеррайтерів, повідомив Містель в інтерв'ю. Inrix веде переговори з банками, прагнучи до операції "в найближчій перспективі", додав він.
"Ми домоглися, щоб ряд компаній Fortune 500 звернулися до нас з питання про придбання", відзначив Містель, відмовляючись називати когось конкретно. "Наш шлях - IPO. Наша компанія, звісно, вже досить велика".

У той час як Inrix не розкриває свій дохід, він виростав на 75 відсотків щорічно протягом минулих трьох років, сказав Містель. Компанія є найбільшою в своїй області, високоприбуткова і має 300 співробітників в п'яти країнах, сказав він. Звичайно, Inrix стикається з конкурентами, такими як амстердамський TomTom NV (TOM2) на ринку транспортних даних.

Глобально, число навігаційних систем, які отримують транспортні дані, може зрости до 37.6 мільйонів в 2018 у порівнянні з 8.5 мільйонами в 2010, згідно Джону Каналі, Ньютону, провідному аналітику для Strategy Analytics Inc.

Інвестори Inrix це: Kleiner Perkins Caufield & Byers (ZZISK), відділення підприємства Bain Capital LLC, Venrock Associates і August Capital. Inrix залучив $ 37 мільйонів в минулому липні, щоб фінансувати розвиток. Містель відмовився називати потенційні андеррайтерів для IPO.

Інформація про дорожній рух від Inrix щодня використовується більш ніж 150 мільйонами людей, згідно Містель. Inrix планує використовувати доходи від IPO, щоб розширитися в Китай, Бразилію і Росію, сказав він. Компанія, заснована в 2005, також прагне вкласти капітал у створення додатків аналітики, таких як програмне забезпечення, щоб допомогти містам точно визначити транспортні вузькі місця.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ