Новини

29.08.2012 10:43
Про заторах будуть повідомляти по радіо

Garmin оголосив, що в Європі запускається лінійка навігаторів (PND), які використовують цифрову радіопередачу даних (DAB) для оновлення інформації про пробки на дорогах.

Перші навігаційні прилади GPS від Garmin з DAB, з'являться у Великобританії, де DAB було реалізовано давним-давно. INRIX буде джерелом даних в країні.
Garmin, який також, в даний час, знаходиться на стадії переговорів з провайдерами даних про дорожній рух і радіостанціями в Німеччині, планує запустити свої продукти в цій країні в першій половині 2013.
Garmin запропонує своє 3D Traffic LIVE з DAB через підписку, модель якої була успішною для реалізації функції "довічних оновлень карти."
"Цією новою технологією ми відповідаємо на вимогу наших клієнтів, які хочуть отримувати актуальну інформацію, не бажаючи хвилюватися про наявність доступу в інтернет". Сказав Олаф Мен, менеджер по продукції PND в Європі. "Ви можете тепер отримати найточнішу інформацію про рух безкоштовно і в режимі реального часу - це абсолютно просто. "
Цією заявою Garmin конкурує з TomTom, який вже протягом декількох років просуває свої навігатори (PND) на стільникового технології з щорічною або щомісячною підпискою.
Цифрове радіо DAB, проте, працює поки тільки в обмеженому числі країн в Європі. В Україні навесні цього року колегія Державного комітету телебачення і радіомовлення виступила з пропозицією розробити і затвердити державні стандарти цифрового радіомовлення. Відповідне рішення колегія прийняла 28 лютого. На думку колегії Держкомтелерадіо, доцільно вибирати між двома стандартами - DAB і DRM, оскільки перший впроваджують наші сусіди Польща та Угорщина, а другий - Росія. Стандарт HD-Radio розроблений в США і є менш популярним у Європі.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ