ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

15.10.2012 16:15

Наїзд на пішохода стався на бульварі Дружби Народів.

Людина вирішила перетнути вісім смуг руху справа наліво, поза зоною пішохідного переходу.

Не поспішаючи дійшов до третьої смуги і зупинився. Бідні водії, пригальмовуючи, намагалися об'їхати його. Один з легкових автомобілів таки зачепив людину лівим боком. Збитий перекинувся в повітрі і впав на асфальт.

У будь-якому випадку збитий пішохід - найстрашніший кошмар водія. За законом водій несе за свої дії значно більшу відповідальність, ніж пішохід: згідно зі ст. 122-4 КпАП водію загрожує штраф від 680 до 850 грн. або позбавлення права керування на 6-12 міс. А якщо здоров'ю пішохода завдано серйозної шкоди, то водія чекає кримінальна відповідальність (позбавлення волі на термін від 3 до 5 років). Пішохід же ризикує лише відбувся попередженням або штрафом у розмірі 51-85 грн.

Дане ДТП зафіксувала вебкамера № 40 проекту «Відеопробки».

КОМЕНТАРІ

Ср, 12/12/2012 - 15:41 — Lokky

Бред! Причём здесь сбитый пешеход?

Стаття 122-4. Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди

Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, тягне за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

Ср, 12/12/2012 - 20:24 — Don

так здесь место дтп никто не покидал. Сбил и остановился