Новини

01.11.2012 13:12

Під час дощу на проспекті Академіка Палладіна сталася дорожньо-транспортна пригода.

Ігноруючи мокру та слизьку дорогу, маршрутний «Богдан» швидко рухається по проспекту. Один необережний маневр і маршрутку занесло на мокрій дорозі. Спочатку Богдан різко розвернуло поперек руху (по ходу врізався у відбійник і легковий автомобіль). А до повної зупинки він ще п ’ ять метрів рухався  по дорозі правим бортом вперед.

Водії, будьте дуже уважні і обережні при русі в несприятливих погодних умовах, неухильно дотримуйтесь швидкісний режим, безпечну дистанцію і правил маневрування.
Кілька порад по управлінню автомобілем в умовах недостатньої видимості (дощ, туман і т.д.):

  • Необхідно пересуватися з включеним ближнім світлом фар або протитуманними ліхтарями;
  • В умовах туману водіям необхідно максимально знизити швидкість і збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду;
  • Уникайте ризикованих маневрів, які при несприятливих погодних умовах можуть призвести до небезпечних наслідків;
  • Якщо виникає необхідність зупинитися, то знижуйте швидкість поступово. При зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію.

Водії! Не забувайте, від вас залежить не тільки ваше життя, але й життя інших учасників дорожнього руху.

КОМЕНТАРІ

Пт, 02/11/2012 - 16:11 — Tayfun

Вот это дрифтанул. Кен Блок нервно курит в сторонке)

Пт, 02/11/2012 - 16:49 — Don

аквапланирование.
Когда автомобиль попадает в воду одним колесом, мгновенно увеличивается сопротивление движению, и, как следствие, резкое снижение скорости, сопровождаемое ударом, при котором рулевое колесо может быть выбито из рук водителя и автомобиль совершит непроизвольный разворот.

Пытаясь стабилизировать автомобиль, водитель нередко поворачивает руль. При всплывших передних колёсах автомобиль на поворот руля не реагирует, но в момент обретения сцепления с дорогой возникает повторный занос в сторону повёрнутых колёс.

Для прекращения аквапланирования специалисты советуют отпустить педаль газа: повышенное сопротивление движению, создаваемое слоем воды, и торможение двигателем приведут к быстрому снижению скорости. На заднеприводном автомобиле можно плавно притормаживать (резкое торможение может спровоцировать занос), а на переднеприводном торможение может привести к мгновенной блокировке колёс и заглушить двигатель.

Для предупреждения аквапланирования необходимо не въезжать в лужи на высокой скорости и стараться преодолевать водные препятствия по прямой.

Пт, 02/11/2012 - 22:23 — hayavaya

Аквапланирование возникает на скоростях, на которых не должна лететь маршрутка.