ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

28.11.2012 16:36
Бывшие топы Microsoft бегут в INRIX

INRIX продовжує додавати "робочих конячок" в своє правління, в предверии первинного публічного розміщення акцій. Останнє придбання - Джон Коннорс, венчурний капіталіст з компанії Ignition Partners (раніше працював фінансовим директором Microsoft).

Це знаменно для INRIX - компанії, яка збирає дані про рух майже від 100 мільйонів транспортних засобів у всьому світі для моніторингу пробок на дорогах. Минулого місяця INRIX найняв Goldman Sachs Group Inc. і J.P. Morgan Chase & Co. з метою виходу на IPO 2013 року, яке може залучити до $ 100 мільйонів.

Компанія вже залучила $ 37 мільйонів венчурного капіталу і купила свого найбільшого європейського конкурента за $ 60 мільйонів в минулому році. Цікаво, що Ignition Partners не інвестор в INRIX (компанією керує колишній топ-менеджер Microsoft Брайан Містель).

"Досвід Джона в корпоративних фінансах і розвитку нових бізнесів неоціненний, оскільки зараз INRIX виходить на нові ринки і будує відносини з новими клієнтами," сказав Містель. Коннорс також є членом рад директорів Nike і Splunk.

INRIX зміцнював своє правління і керівництво в останні місяці, підтверджуючи наміри виходу на IPO, зокрема, найнявши в липні колишнього генерального директора Blue Nile Діану Ірвін.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ