ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

14.02.2013 10:41

На Оболоні сталося зіткнення трамвая і легкового авто.

На перетині вул. Маршала Тимошенка і трамвайного маршруту № 16 відбулося дане ДТП.
Побачивши трамвай здалеку, всі водії повинні були зупинитися і пропустити його. Але не всі дотримуються правил дорожнього руху і наражають себе на небезпеку. В даному випадку, знайшовся лихач на легковому авто, який напевно вирішив, що він швидше трамвая. Не встигнувши висунути ніс на трамвайні колії, його тут же протаранив трамвай.
Тому ми переконливо просимо Вас, дорогі автомобілісти, бути уважнішими на дорогах і перетинах з трамвайними коліями.

Багато хто, мабуть не знають, що таке трамвай як транспортний засіб і що таке трамвайні гальма?

Гальма у трамвая досить специфічні. Відмінність їх від автомобільних гальм в тому, що вони не колодкові, а електричні. Тобто, якщо водій машини може посилити гальмування машини більш сильним або різким натисканням на педаль гальма, то водій трамвая змушений чекати зупинки вагона, час якого залежить від самого трамвая.
Є, безумовно, і екстрене гальмування - рейкові гальма (примагнічується трамвай до рейок). Правда назвати його екстреним можна досить умовно, тому що його спрацьовування з моменту включення відбувається лише через 1-3 секунди. Не складно уявити, що може бути на швидкості в 50 км/год за 3 секунди до початку спрацьовування. Та й гальмовий шлях вельми довгий: при швидкості 40 км/год складе при порожньому трамваї близько 15-18 метрів.
Представляючи все це слід також враховувати, що порожній трамвайний вагон, якщо він їде один, важить 20 тонн, 20 тонн товстого заліза.

КОМЕНТАРІ

Пн, 11/03/2013 - 10:42 — aspire2012

Слжно назвать водителя лихачем. Просто банальная невнимательность.