ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

13.03.2013 15:33
«ВАЗ», «Toyota» та «BMW» найбільш викрадаємі авто в столиці

Трійка лідерів викрадених авто в столиці: «ВАЗ», «Toyota» та «BMW». Столична Державтоінспекція підвела підсумки незаконних заволодінь у Києві.

За два місяці нинішнього року в столиці зареєстровано 89 незаконних заволодінь автотранспортом. Найпопулярнішими у викрадачів були автомобілі марки «ВАЗ» – 15 угонів. На другому місці – 10 автівок марки «Toyota», трійку «лідерів» замикають автомобілі марки «BMW» – 7 незаконних заволодінь автотранспортом. Наступними є автомобілі «Mercedes-Benz» та «Daewoo» – по 6 угонів.

Як правило, уганяють автомобілі, що стоять біля будинків та супермаркетів. Зважаючи на це, Державтоінспекція рекомендує водіям залишати автомобілі на стоянках, що охороняються, або у гаражних боксах. Якщо такої можливості немає, радимо автовласникам залишати транспорт під освітленням – не кожен крадій наважиться вчинити крадіжку на видноті. Крім того, необхідно обладнати своє авто хоча б двома різноплановими протиугінними засобами – механічним та електронним.

Найчастіше автомобілі викрадають у п’ятницю, вівторок та суботу. Здебільшого викрадення здійснюють у нічний час доби – вночі викрали 67 автівок.

Порада від Державтоінспекції, якщо ваше авто викрали.
Негайно телефонувати 102. Інформація про злочин одразу передається черговому по місту і про це дізнаються всі патрулі, що забезпечують охорону громадського порядку та несуть службу на лінії. Маючи орієнтування викраденої автівки: номерний знак, марку, колір, транспортного засобу наші співробітники зможуть вжити всіх заходів для оперативного затримання такої машини.

УДАІ Київ

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ