ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

01.08.2013 16:49
Samsung Techwin і IProNet об'єднують зусилля для створення «хмарної» системи VSaaS

Компанії Samsung Techwin і IProNet Sistemas оголосили про укладення Пирятинська угоди, яке передбачає під собою співпрацю двох компаній у розробці інтегрованих рішень, а саме системи відеокерування Video Surveillance as a Service (VSaaS).

Невідомий об'єкт VSaaS - система управління відео, що працює через «хмару» без необхідності локального апаратного або програмного забезпечення. При установці камера автоматично підключається до службі, яка знижує фізичні та фінансові витрати. Кінцевому користувачеві потрібна тільки камера Samsung і підключення до Інтернету.

Співпраця між Samsung Techwin і IProNet Sistemas дозволить користувачам отримати доступ до відео, зняте за допомогою будь-якого пристрою Samsung, через «хмарну» систему. Дана альтернатива вплине на процеси відеоспостереження й керування не тільки в промислових і ділових колах ринку безпеки, але і на невеликих підприємствах. Користувачі сервісу зможуть отримати доступ до відеозображення в тому числі і через смартфони, планшети та інші мобільні гаджети. Завдяки розширенню «хмарних» відеопослуг, обидві компанії продовжать зміцнення свого спектру рішень, наприклад, технологію VSaaS, засновану на інтернет-Відеоплатформа IProNet.

Менеджер з продукції компанії Samsung Techwin Europe Ltd. Грег Нуньєс (Greg Nunez) зазначив: «Ми завжди прагнемо запропонувати нові рішення в області систем безпеки та« хмарні »IP-рішення для відеоспостереження, повністю сумісні з нашою філософією смарт-безпеки для задоволення потреб наших клієнтів». Директор хмарних відеосервісів IProNet Бретт Босвел (Brett Boswell) додав: «Камери Samsung Techwin пропонують повний набір функцій за доступною ціною, які поєднуються з технологією VSaaS виробництва IProNet».

Як приклад відомих систем хмарного відеоспостереження VSaaS можна навести проект ВІДЕОПРОБКИ - система міського відеоспостереження за дорожнім рухом у Києві на основі сотень вуличних IP-камер. Для малого бізнесу існує рішення Golden Eye.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ