ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

22.08.2013 14:51
Перекриття руху транспорту у святкові дні

У зв’язку з відзначенням у столиці Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Незалежності України в центрі міста буде обмежено рух автотранспорту.

Так, уже завтра, 23 серпня, на час церемонії підняття Державного Прапора України біля будівлі Київської міської державної адміністрації з 9:00 до 11:00 буде заборонено проїзд автомобілів вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до Б. Хмельницького).

Вул. Хрещатик від Бессарабської до Європейської площі також буде закрита для руху транспорту з 22:00 23 серпня до 22:00 25 серпня.

Крім того, 24 серпня під час церемонії покладання квітів можливе тимчасове обмеження руху автомобілів поблизу під’їздів до пам’ятників Тарасу Шевченку, Михайлу Грушевському та Володимиру Великому.

Орієнтовно з 12:00 до 14:30 в суботу, 24 серпня, буде призупинено рух усіх видів транспорту на час проведення карнавального дійства «Всеукраїнський парад вишиванок 2013». Відбуватиметься він за маршрутом: вул. Лаврська (від адмін.будівлі ДП «Національний культурно-художній і мистецький комплекс «Мистецький арсенал») – площа Славивул. І. Мазепи – вул. М. Грушевського – вул. Шовковична – вул. Інститутська – Майдан Незалежності.

Також під час проведення загальнодержавних заходів станція метро «Майдан Незалежності» може бути зачинена на вхід та вихід для пасажирів. У зазначений період станція працюватиме лише як пересадочний вузол.
Натомість, у ніч із 24 на 25 серпня робота метрополітену буде продовжена на 30 хвилин.

За даними КМДА

КОМЕНТАРІ