ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

25.11.2010 22:17
Європейський Банк Реконструкції та Розвитку надає кредит під державні гарантії на суму 450 млн євро Державній службі автомобільних доріг України (Укравтодор) для фінансування реконструкції та модернізації доріг на підходах до Києва.
Останні входять до складу важливих європейських і національних транспортних коридорів на території України й відіграватимуть ключову роль під час Євро-2012. Очікується, що на додачу до фінансування від ЄБРР, яке складається з двох траншів, буде наданий кредит на аналогічну суму від Європейського Інвестиційного Банку. «Підписанням цього важливого для України проекту ЄБРР підтримує розвиток ключової інфраструктури в країні та регіоні. Наш кредит також сприятиме важливим реформам в галузі, які визначать її належне функціонування та конкурентоспроможність у майбутньому», - підкреслила директор відділу транспорту ЄБРР Сью Барретт. ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в економіку України. Станом на 1 листопада 2010 року банк взяв зобов'язання щодо надання інвестицій на суму більш як 5,3 млрд євро в рамках 206 проектів.
 
ukraine2012.gov.ua
Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ

Чт, 16/12/2010 - 12:27 — N.M.E.

МКАД при ревизии оказался Уже на 5 (!) см с каждой стороны - "на круг" 3 лимона. Наши умеют и попроще ))) И уже потирают руки...