ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

10.09.2013 17:32
Страшне ДТП на Печерському мосту

Опубліковано відеозапис з вуличною вебкамери резонансної аварії з байкерами на Печерському мосту.

Mitsubishi Pajero збив одразу двох мотоциклістів. Джип рухався з бульвару Лесі Українки в бік вулиці Бастіонній. Назустріч йому з світлофора на вулиці Кіквідзе різко стартували два мотоциклісти.
Зіткнення було такої сили, що один з байкерів разом з мотоциклом Кавасакі буквально злетів у повітря і впав на асфальт, другий був збитий вже під час гальмування джипа. На допомогу постраждалим прийшли водії і пішоходи - свідки ДТП.
 

 

На даний момент відомо, що постраждалих мотоциклістів госпіталізували з травмами різного ступеня тяжкості, один з них - чоловік віком близько 40 років на Кавасакі перебуває у важкому стані.
 
На жаль, це самій типове ДТП для потужних байків. Дурі в мотоциклі багато і велика спокуса рвонути зі світлофора в точку. А на відміну від автомобілів, мотоцикл не так захищений при зіткненні. Тому краще перестрахуватися і прпустіть всіх бажаючих на перехресті.
 
Відео аварії було записано з дорожньою вебкамери проекту ВІДЕОПРОБКИ, встановленої підприємством ОЛЛІ Транс на Печерському мосту.
Розділ новини: Відео ДТП
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ