ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

19.09.2013 16:54
В столиці інспектори ДАІ повернули власнику викрадений мотоцикл

Вранці, 18 вересня до райуправілння міліції Подільського району звернувся 58-річний чоловік та повідомив, що у нього невідомі викрали мотоцикл марки «Cizeta 350», який він залишив у дворі будинку на вулиці   Замковецька, 34.

Співробітники ДАІ отримали від чергового інформацію і виїхали за вищевказаної адресою. Прибувши на місце пригоди, схвильований господар мотоцикла, вказав прикмети: мотоцикл без коляски, 1978 року випуску, оранжевого кольору. Інспектори одразу ж розпочали обстеження прилеглої території. Пошуки були недовгими. Двоколісний транспортний засіб, за прикметами, помітили через декілька хвилин на вулиці Жашківській. Водій «Cizeta» рухався в напрямку кооперативу «Бродський». Побачивши інспекторів ДАІ порушник зрозумів, що нікуди не втечеш і одразу ж зупинився.

Керманичем виявився 40-річний киянин, який мешкає в Оболонському районі. Свій вчинок він пояснив, що не бажав йти додому пішки і вирішив доїхати на чужому мотоциклі. Порушника затримали та доставили до райуправління міліції для подальшого з’ясування всіх обставин події.

Державтоінспекція звертає увагу водіїв на те, що в столиці злочинці найчастіше пошкоджують та викрадають автомототранспорт у дворах будинків. Саме тому ми радимо по-можливості залишати транспортні засоби на стоянках, що охороняються, або у гаражних боксах, а також обладнати протиугінними пристроями.

УДАІ м. Києва

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ