ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

07.11.2013 18:03

Зелений сигнал світлофора від червоного потрібно обов'язково відрізняти в будь-яких обставин!

Інакше як можна пояснити ДТП , в яких водії взагалі ігнорують сигнали світлофора. Хоча є й інше пояснення - повна безвідповідальність за кермом.
 
ДТП сталося в Донецьку на перехресті бульвару Шевченка і вулиці Марії Ульянової . Здавалося б , вночі , на мокрому асфальті , потрібно бути особливо уважним. Так і вчинила молода пара на позашляховику Mitsubishi , зупинилися на перехресті , дочекалися дозволяючого сигналу світлофора і повільно почали рух . Їхали з усіма пересторогами і включеними протівотуманкамі . Але забули зробити поправку на людей , які люблять їздити на червоне . На величезній швидкості в джип в'їхав седан . Від удару автомобілі закрутило . Легковик , взагалі , полетіла за межі перехрестя.
 
Відеозапис ДТП:

...

До речі , в США вважають , що майже 7,5 % населення не бачать різниці між червоним і зеленим кольорами , але при цьому володіють правом керування автомобілем на дорогах загального користування. Спеціально для таких автомобілістів впроваджуються моделі вуличного світлофора , де індикатор заборонного сигналу світлофора виконаний у формі трикутника , а дозволяючий, зелений - у формі квадрата. Таким , чином , переплутати червоний сигнал із зеленим стає нездійсненним завданням навіть для дальтоніка .
 
Відео аварії було записано дорожньої вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ , встановленої підприємством ОЛЛІ Транс в Донецьку. Відомо , що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування з метою спостереження за дорожньою ситуацією в містах України . Якщо ви , помітили цікаве дорожнє подія , не полінуйтеся , клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію , щоб поділитися новиною з іншими водіями.

 

Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ