ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

08.11.2013 14:11

ДТП, що трапилося на Повітрофлотському проспекті, стає для нас невеликим уроком і застереженням.

Адже в осінній період часто йдуть дощі, дорога стає слизькою і т.д. і т.п. Не нам вас учити і розповідати, що буває, коли кермуєш неохайно.

Аварія сталася на перехресті Повітрофлотського та Червонозоряного. Зламаний автомобіль заблокував рух в середній смузі і акцентує на собі увагу.

Але, винуватцем буде не він, а жвавий водій на джипі, який хвацько вилітає з повороту, втрачає керування і врізається в ряд бідних автомобілів, які намагаються об'їхати поламаного.

Страйк!

Відеозапис ДТП:

...

 

Відео аварії було записано дорожньої вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, встановленої компанією ОЛЛІ Транс на Повітрофлотському проспекті. Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаву дорожню подія, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

 
ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПОДІЛИТИСЯ ВІДЕО З ДРУЗЯМИ "КОДИ ДЛЯ ВСТАВКИ ВІДЕО НА САЙТ" МОЖНА ЗНАЙТИ ТУТ.
 
Нагадуємо, що "Всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права". При передруку активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

 

 

 

Розділ новини: Відео ДТП

КОМЕНТАРІ