ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

19.11.2013 14:40

19 листопада в 00:49 відеокамера №175 проекту "Відеопробки", що встановлена на вул. Героїв Дніпра, зафіксувала початок пожежі.

Загорілися автомобілі, припарковані на Героїв Дніпра, 3. Почалася пожежа з BMW і протягом 20 хвилин перекинулася на сусідні Alfa Romeo і Toyota Yaris.

Експрес відеозапис події:

...

На місце події оперативно прибули рятувальники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини Оболонського районного управління. За 10 хвилин пожежники повністю ліквідували пожежу в трьох автомобілях. В результаті пожежі автомобіль BMW згорів повністю, а в автомобілях марки Alfa Romeo і Toyota Yaris пошкоджено лакофарбове покриття та пластикові елементи кузова. Загиблих і постраждалих немає. Причини загоряння та матеріальні збитки встановлюються.

Нагадуємо, що всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права. При передруку активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаву дорожню подія, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

Розділ новини: Відео ДТП

КОМЕНТАРІ