ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

27.11.2013 14:29

Нещодавно на Нижньому Валу відбулося неприємне ДТП.

Нетерплячий водій червоного авто почав проїжджати перехрестя на кілька хвилин раніше всього іншого потоку, що послужило йому поганим, але наочним, життєвим уроком.

У той же час на перехрестя з іншого боку вискакує інший червоний автомобіль, який аналогічно можна звинуватити в надмірній квапливості.

В результаті взаємних "гріхів" обох водіїв отримуємо дивну аварію - червоний Матіз з-за бічного зіткнення перевертається через дах на бік. А ось після цього починається найцікавіше!

Протягом 10 секунд після завершення кульбіту до перевертышу з усіх сторін збігаються люди і блискавично ставлять авто на ноги. Ура людській доброті і небайдужості!

Відеозапис ДТП:

...

Відео аварії було записано дорожньої вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, що встановлена компанією ОЛЛІ Транс на вулиці Нижній Вал. Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаве дорожнє подія, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

Нагадуємо, що "Всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права". При передруку активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Відео ДТП
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ