Новини

13.12.2013 15:02

Сьогодні, 13 грудня, у газеті «Урядовий кур'єр» опублікували закон № 693 - VII «Про внесення змін до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння».

Даний закон набуде чинності на наступний день після публікації. Новий закон суттєво збільшив розмір штрафів за порушення правил дорожнього руху (ПДР), зокрема, кермування в нетверезому вигляді.

Починаючи із завтрашнього дня за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, водіїв штрафуватимуть.

Сума штрафу варіюється від 3,4 тис. грн. до 5,9 тис. грн. Крім того за подібні порушення водіїв можуть позбавити права керувати транспортними засобами на строк від одного до двох років, або помістити під адміністративний арешт від 7 до 10 діб.

Згідно з новим законом, повторне вчинення будь-якого з порушень протягом року, може загрожувати позбавленням права керування транспортними засобами на строк від двох до трьох років, або адміністративним арештом від 10 до 50 діб.

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ