ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

16.12.2013 14:51

З початку сезону КП ШЕУ районів столиці вивезли з міста на спеціально відведені майданчики 2405 т снігу.

Зокрема, як і планувалось, в ніч з 12 на 13 грудня від снігу звільнено вулиці у Печерському, Голосіївському, Шевченківському та Соломянському районах столиці. Так, у Голосіївському районі роботи виконувались по вул. Червоноармійській, у Шевченківському районі по вул. Б.Хмельницького, вул. Толстого, вул. В.Житомирській, бул. Шевченка, вул. Володимирській та вул. Червоноармійській.

У Печерському районі аналогічні роботи виконувались по вул. Лютеранській, вул. Шовковичній, вул. Мазепи, вул. Грушевського, вул. Інституцькій, вул. Лаврській, пров. Кріпосному, Дніпровському узвозі та Європейській площі до Петрівської алеї. У Солом’янському районі сніг вивезли з балансової території прилеглої до Центрального та Південного залізничних вокзалів. Вивезення снігу з районів міста продовжується.

Станом на ранок 13 грудня всього для виконання робіт із прибирання снігу було залучено 342 од. техніки у першій зміні та 264 од. у другій зміні відповідно. На вуличній мережі міста працювали понад 600 дорожників.

Так, за минулу добу силами працівників підприємств «Київавтодору» прибрано та оброблено посипальними матеріалами 1111,6 тис.м2 доріг столиці та 2331,6 тис.м2 тротуарів.

Крім того, КП «Київшляхміст» проводить роботи з ліквідації бурульок, які утворюються на прогонових будовах мостів та шляхопроводів над проїжджими магістралями столиці та ручне прибирання балансових тротуарів. Додамо, наразі погодні умови сприяють виконанню робіт по прибиранню залишків снігу з проїжджих частин вулиць столиці, розчищенню балансових тротуарів та відкриттю зливоприймачів на зливостічних системах (в занижених місцях) для пропуску талих вод. Комплекси таких робіт підприємствами корпорації виконуватимуться у всіх районах столиці.

Також в даний час автодорівці отримали можливість та мають змогу поповнити запаси паливно-мастильних матеріалів та посипальних реагентів, а також відремонтувати спецтехніку, яка вийшла з ладу під час ліквідації наслідків нещодавніх снігопадів.

Джерело: Київавтодор.

Группа Вконтакте:

 

Фейсбук:

КОМЕНТАРІ