ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

18.12.2013 12:50

Мокрий асфальт абсолютно завжди призводить до сумних наслідків, якщо ви не будете максимально уважні.

Тому живий приклад аварія на площі Героїв ВВВ, яка відбулося в слідстві нахабства і безпричинних дурощів одного (або навіть усіх двох) з водіїв-учасників.

На відео помітно, що чорний автомобіль з самого крайнього правого ряду хотів поїхати лівіше, а співучасник ДТП рівно навпаки. Як кажуть, не розминулися в поле кораблі...

У підсумку, всі обставини призводять до бічного зіткнення і ковзання на середину жвавої траси. І благо, що всі інші водії виявилися раптом розторопними і уважними!

Видеозапис ДТП:

...

Відео інциденту було записано дорожньою вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, що встановлена компанією ОЛЛІ Транс на площі Героїв ВВВ.
Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаву дорожню подію, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

Нагадуємо, що "Всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права". При передруку активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

КОМЕНТАРІ