ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

24.12.2013 12:50

Фури - машини великі і грізні, важкі та складні. Керувати ними - справа нелегка.

В цілому, керувати чим завгодно нелегко, якщо руки не розташовані правильно. Так чи не так ростуть руки у нашого учасника відео невідомо, але достеменно бачимо, що цього разу щось пішло не так.

Величезний "важкоатлет" з причепом вирішив розвернутися у зворотний бік на перехресті. Але вирішити - не значить зробити.

У підсумку, фура, починаючи розворот з крайнього ряду, підштовхує причепом машину в середньому ряду до своїх побратимів ближче, що призводить до зіткнення з попереднім авто.

Ситуація сумбурна і дурна, додати більше нічого.

Видеозапис ДТП:

...

Відео інциденту було записано дорожньої вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, що встановлена компанією ОЛЛІ Транс на площі Героїв ВВВ. Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаву дорожню подію, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

Нагадуємо, що "Всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права".  Активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

КОМЕНТАРІ

Ср, 25/12/2013 - 23:41 — vavill

Так это старое видео.Если вообще не прошлогоднее

Чт, 26/12/2013 - 09:08 — news

Таки новое мы не можем выкладывать, к сожалению((
Потому в описаниях нигде даты не указываем и не говорим, что оно новое.