ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

10.01.2014 16:15

Минулого місяця відбулося приголомшливе ДТП із-за шаленої, по-іншому не скажеш, дурниці одного з водіїв-учасників.

Навіть можна посміхнутися, дивлячись на відеозапис, якщо б наслідки не були настільки плачевні.

Водій на сірому Ланосі, минаючи як всі вказівки дорожньої розмітки, так і простої логіки, "прямолінійно" мчав у бік метро Дружби Народів. Пряма лінія дороги, на жаль, швидко скінчилася, перетворюючись в невеликий вигин, який сірий безсовісно проігнорував.

Здавалося б, така дрібниця - дивись на дорогу і крути кермо, відповідно з ситуацією. Але ні, іноді, забувши про цю деталь, можна створити вкрай неприємну ситуацію на дорозі.

Отже, Ланос їде наполегливо прямо, вискакуючи на зустрічну і зустрічаючи Дачу, яка в глибокому обуренні розгортається з деякими спробами перекинуться на дах, але обійшлося.

Обійшлося без сильних жертв, але великим потрясінням.

Відеозапис ДТП:

...

Відео інциденту було записано дорожньою вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, що встановлена компанією ОЛЛІ Транс на проспекті Дружби Народів у Києві. Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаву дорожню подію, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

Нагадуємо, що "Всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права". При передруку активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

КОМЕНТАРІ

Пн, 13/01/2014 - 09:29 — kov_max

Расскажу немного подробностей. Это ДТП произошло 3 декабря 2013. Женщина-водитель Hyundai Accent выехала на "встречку" и протаранила Dacia Logan. От мощного удара у последней вырвало заднее колесо. Водитель Хюндая рассказала, что ехала к своей маме в больницу и даже не поняла, как оказалась на встречной полосе движения...
Приехали две кареты "скорой", но к счастью, помощь медиков никому из участников не понадобилась, обошлось без пострадавших.


Пн, 13/01/2014 - 10:47 — news

kov_max, спасибо! Вы, как всегда, обладаете интересной информацией!!