ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

27.02.2014 11:31

В кінці січня сталася наступна неймовірна аварія. О 14:30, прекрасного і засніженого, на Оболонському проспекті біля метро Оболонь зіткнулися 2 автомобіля.

Учасниками стали: спортивний Ніссан, який рухався по Оболонському проспекту, Фольцваген Поло, який їхав по Маршала Малиновського і ... бідне Сузукі, яке мирно стояла біля узбіччя, неподалік від перехрестя.

Як видно на відео, Ніссан почав рух трохи раніше загального потоку, фактично, вже майже на свій зелений, а Поло намагався проскочити на свій миготливий жовтий.

На жаль, такий поспіх часто призводить до таких наочних уроків життя.

Відеозапис ДТП:

...

Відео інциденту було записано дорожньою вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, що встановлена компанією ОЛЛІ Транс на Оболонському проспекті. Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаву дорожню подію, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

Нагадуємо, що "Всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права". При передруку активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

КОМЕНТАРІ