ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

13.03.2014 10:44

Нижчеприведений відеозапис аварії характеризується великим ступенем дурості одного з водіїв.

Близько 5 години дня на проспекті Комарова рухався невеликий потік машин, включаючи і наших учасників аварії - жовта маршрутка і легковий автомобіль темного кольору, які займали середню і крайню ліву смуги відповідно.

З вулиці Миколи Василенка в цей же час мав намір виїхати ще один чорний легковик і свій намір водій продемонстрував вкрай нахабно, простіше кажучи - не дивлячись.

Він примудрився прямо з повороту в'їхати в передню частину маршрутки, а потім в вищезазначений темний седан. Після всього цього водій-винуватець влетів у паркан, який огороджує трамвайні колії, і втратив пару частин свого (а може і не тільки) автомобіля.

Відеозапис ДТП:

...

Відео інциденту було записано дорожньою вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, що встановлена компанією ОЛЛІ Транс на проспекті Комарова, 28. Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаву дорожню подію, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

Нагадуємо, що "Всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права". При передруку активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

КОМЕНТАРІ