Новини

19.03.2014 11:00
У весняно-літній період для утримання столичних вулиць працюватиме 342 од. техніки підприємств «Київавтодору»

Наразі, підприємства корпорації вже приступили до виконання робіт по приведенню балансових територій в належний санітарно-технічний стан.

Про це сказав генеральний директор корпорації Петро Береговий, доповідаючи в рамках засідання колегії КМДА, про підготовку підприємств до роботи у весняно-літній період та в період проведення весняного двомісячника з благоустрою.

Наразі, автодорівці вже прибрали 391,1 км вулиць та помили 86279 пог.м колесовідбійної стрічки. Роботи триватимуть до Великодня.

Зі слів Петра Берегового, всього, в період весняного двомісячника, планується прибрати 1232,7 км доріг від піскомету, відновити 56860 м2 твердого покриття (доріг, тротуарів тощо), пофарбувати колесо відбійної стрічки та пішохідні огорожі, а також виконати низку інших робіт.

Особливу увагу приділять прибиранню та поточному ремонту балансових вулиць на підходах до міських кладовищ та культових споруд. Було також зауважено, що станом на сьогодні дорожні бригади продовжують ліквідувати аварійно-небезпечну ямковість на столичних автошляхах після зимового періоду та постійно відновлюють дорожні покриття після розриттів.

Одночасно вже розпочато роботи по ремонту та очищенню зливоприймачів та оглядових колодязів. Станом на сьогодні очищено від мулу та сміття 1188 од. оглядових колодязів та 4418 зливоприймачів. Крім того, 92 оглядових колодязі та 228 зливоприймачів відремонтовано. Роботи тривають.

Джерело: Київавтодор.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ