Новини

20.03.2014 12:33

19 березня в Шевченківському районі інспектори полку ДПС ДАІ зупинили автомобіль.

Водія працівники міліції попросили побути свідком при оформленні адміністративного протоколу. Під час спілкування з керманичем в салоні автіки інспектори ДАІ помітили зброю.

Під час огляду транспортного засобу була виявлена та вилучена зброя, а саме: пістолет «Стечкіна», два магазини, обріз мисливської рушниці, кілька десятків набоїв різного калібру та три предмети, схожі на саморобні вибухові пристрої.

На питання правоохоронців: «звідки зброя і чому вона в машині?» 21-річний водій відповів, що їхав до районного управління міліції аби здати зброю, яку знайшов разом зі своїм товаришем.

На місце викликали слідчо-оперативну групу. Зброя була вилучена та направлена на дослідження до Науково-дослідного експертного центру ГУМВС України в місті Києві.

Нагадуємо, що, згідно статті 263 Кримінального Кодексу України, особи, які незаконно носять, зберігають, купують, передають чи збувають вогнепальну зброю (крім гладкоствольної мисливської - без передбаченого законом дозволу), боєприпаси, вибухівку, - караються позбавленням волі строком від 3 до 7 років.

Джерело: УДАІ м. Києва

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ