Новини

20.03.2014 17:37
Нові та існуючі технології для поліпшення дорожньої ситуації

В цьому році в столиці кількість ДТП збільшилась у три рази.

Така статистика київського ДАІ. Для запобігання такої сумної статистики планується збільшити кількість працівників ДАІ на дорогах, і залучати в подальшому для співпраці громадські організації.

Також, для зменшення кількості аварій та смертельних випадків через них заплановано використання інтернет технологій. За словами Михайла Берліна, президента Асоціації безпеки дорожнього руху, зараз розробляються спеціальні технології, за допомогою яких водії у своїх смартфонах зможуть ставити мітки на карті, відзначаючи небезпечні і проблемні місця на автошляхах і в такий спосіб повідомляти інших водіїв і аварійні служби, які відповідають за цю ділянку. Така система діє в Нідерландах.

Поряд з новими майбутніми функціями для поліпшення дорожньої ситуації вже існує соціальний проект "Відеопробки", який дозволяє будь-якому користувачеві в реальному часі побачити, що відбувається на основних дорогах столиці. Це дозволяє запросто об'їхати величезні затори або перекриті вулиці.

Сервіс також надає послугу запису ДТП для надання доказів в суд, що допомагає у вирішенні спірних моментів.

Що ж стосується підвищення швидкісного режиму на близько 20 вулицях міста, то, за словами заступника начальника управління ДАІ в місті Києві Олександра Ткаченка, думка киян з цього приводу розділилася. Деякі городяни відзначають, що із збільшенням швидкості наслідки можливих ДТП будуть більш важкими.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ

Пт, 21/03/2014 - 08:52 — katerina_bf

Да, ну! " Некоторые горожане отмечают, что с увеличением скорости последствия возможных ДТП будут более тяжелыми". Не может быть!!! Надо разработать программу по изучению этого вопроса, произвести тендер, поручить разработку и внедрение полученных данных, выделить фонды, назначить, произвести, проконтролировать... А между тем, 2+2=4. ТОЧКА.