ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

24.03.2014 11:41

Дуже часто нам доводиться спостерігати дурні і безглузді ситуації, які виникають то тут, то там.

І наш відеоролик не буде винятком.

На записі ми маємо джип, які вирішив зупинитися посеред проїжджої частини, ймовірно, в очікуванні дива, водія зовсім не збентежило, що за ним, із-за зупинки, вишикувався караван автомобілів.

Стояли так герої відеозапису близько хвилини, не маючи можливості вбудуватися в сусідній ряд. Але коли з'явилося віконце і водій легковика спробував у нього вбудуватися, то тут йому зустрівся ще один злощасний джип, який повертав.

Мабуть, тепер водій, який залишився без бампера повинен придбати собі автомобіль побільше та ще й наварити труб для більшого захисту, щоб вже точно не опинитися більше в подібних ситуаціях.

Відеозапис ДТП:

...

Відео інциденту було записано дорожньою вебкамерою соціального проекту ВІДЕОПРОБКИ, що встановлена компанією ОЛЛІ Транс на вулиці Червоноармійській. Відомо, що всі вебкамери проекту відкриті для загального користування в цілях спостереження за дорожньою ситуацією в містах України. Якщо ви помітили цікаву дорожню подію, не полінуйтеся, клікніть мишкою на кнопку REC у правому верхньому куті віконця камери і запишіть ситуацію, щоб поділитися новиною з іншими водіями.

Нагадуємо, що "Всі матеріали нашого сайту є об'єктами авторського права". При передруку активне і незакрите посилання на новину ОБОВ'ЯЗКОВЕ!

 

Фейсбук:

КОМЕНТАРІ