ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

24.03.2014 14:27
Заява начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренко

11 ділянок доріг у Києві мають всі умови для збільшення швидкісного режиму.

В обговоренні пропозиції щодо можливості збільшення швидкісного ліміту на окремих ділянках доріг міста Києва прийняли участь майже 54 тис. учасників дорожнього руху.

До розгляду громади Києва було запропоновано 21 ділянку вулиць та доріг столиці, на яких можливе підвищення дозволеної швидкості руху.

В опитуванні прийняли участь 53858 небайдужих громадян, з яких 23082 (43%) висловилися за впровадження такого підвищення, 14993 (28%) - підтримали частково, 15783 (29%) - категорично не підтримали. Свої пропозиції надали як водії, так і велосипедисти, пішоходи та пасажири.

Головними аргументами проти збільшення швидкості руху в місті були незадовільний стан покриття проїзної частини, наявність нерегульованих пішохідних переходів, відсутність «заїзних кишень» на зупинках громадського транспорту, хаотичне паркування транспортних засобів у крайній правій смузі, відсутність належним чином обладнаних велосипедних доріжок тощо.

Мешканці столиці, які частково підтримали пропозиції щодо підвищення швидкості руху до 80 км/год, виступали категорично проти підвищення на деяких із запропонованих ділянок. Це, зокрема, вул. О. Теліги, просп. Перемоги, просп. Московський, просп. Броварський, Московський мостовий перехід, бул. Дружби Народів, вул. Ак. Заболотного.

З урахуванням пропозицій, які надійшли від учасників дорожнього руху, стану вулично-дорожньої мережі та на підставі результатів аналізу аварійності Департаментом ДАІ МВС України було визначено 11 ділянок вулично-дорожньої мережі міста Києва, на яких доцільно підвищення дозволеної швидкості руху, а саме:

1. Набережне шосе (від Поштової площі до мосту ім. Патона).

2. Наддніпрянське шосе.

3. Столичне шосе (від Південного мостового переходу до вулиці Академіка Заболотного).

4. Вулиця Саперно-Слобідська (від вулиці М. Грінченка до Південного мостового переходу).

5. Південний мостовий перехід.

6. Проспект М. Бажана.

7. Оболонський проспект (від вулиці Богатирської до вулиці Маршала Малиновського).

8. Автодорога Р-69 (від вулиці Озерної до межі м. Києва).

9. Проспект Ватутіна (від Московського мосту до площі Керчинської).

10. Вулиця Міська (від вулиці Стеценка до Гостомельського шосе).

11. Автодорога Т-1039 (від Гостомельського шосе до Мінського проспекту).

Сьогодні начальником Департаменту ДАІ МВС України Анатолієм Сіренко направлені відповідні пропозиції щодо зміни швидкісного режиму на визначених ділянках вулично-дорожньої мережі міста Києва до Голови Київської міської державної адміністрації.

Джерело: Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ

Пн, 24/03/2014 - 20:52 — mikeret

Не понятно, почему, как раньше, пр. Победы не попал? По нему можно и нужно ехать 80+20 или хотя бы по его части после ремонта