ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

26.03.2014 10:19
Заява від Голови Державного агентства автомобільних доріг України

Для того, щоб підвищити ефективність райавтодорів та облавтодорів необхідно скоротити адміністративно-господарський персонал та збільшити кількість працівників, які фактично виконують роботи на автомобільних дорогах.

Таку заяву зробив Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Малін в ході прес-конференції 25 березня 2014 року.

На його думку, сьогоднішня структура дорожньої галузі – затратна та нежиттєздатна. Зокрема ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» – це розгалужений та задержавлений рудиментарний спадок, що лишився з часів Радянського Союзу, втративши свою ефективність з початком ринкової економіки.

«Оптимізація людських ресурсів – це лише перший етап реструктуризації дорожнього господарства. Наступним кроком стане відкриття нового ринку робіт та послуг з експлуатаційного утримання та ремонту автомобільних доріг державної форми власності», – зазначив він.

За його словами, виконавці зазначених робіт і послуг мають визначатися серед приватних дорожніх компаній на конкурентній основі в ході відкритих торгів і тендерів.

«Впевнений, майбутнє – за максимальним роздержавленням систем управління, й ринкова конкуренція надасть нам змогу не лише значно підвищити своєчасність та якість дорожніх робіт, а й зменшити їх собівартість», – підкреслив він.

Прес-служба Укравтодору

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Різне
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ