Новини

27.03.2014 15:12
Начальник ДАІ України запрошує на обговорення пропозицій щодо покращення дорожнього руху

Наразі за дорученням начальника Департаменту ДАІ столична Державтоінспекція робить все можливе для створення більш зручних та комфортних умов пересування транспортом, зменшення заторових явищ тощо.

На сьогодні, вже зроблені перші кроки щодо впорядкування ситуації з паркуванням, до КМДА направлені пропозиції щодо підвищення швидкісного ліміту на деяких ділянках доріг, здійснюється нагляд за смугами руху для громадського транспорту аби забезпечити безперебійне, швидке та зручне перевезення пасажирів до місць призначення.

«Закликаємо киян поділилися враженнями від перших результатів діяльності ДАІ в цьому напрямку, - зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України, - Працівники ДАІ вже третій тиждень поспіль здійснюють посилений контроль за дотриманням як водіями, так і працівниками «парковок» правил зупинки та стоянки. Тож хотілося б почути думку мешканців міста, чи посприяли такі заходи більш зручному пересуванню транспорту та пішоходів».

Керівник Державтоінспекції України запрошує мешканців Києва направляти пропозиції щодо поліпшення організації дорожнього руху в місті на електронну адресу ДДАІ info@sai.gov.ua та запевняє киян, що всі їх побажання та зауваження будуть ретельно вивчені та за можливості впровадженні в життя.

Втім, Анатолій Сіренко наголошує, що такі заходи не обмежуються тільки територією столиці. В інших містах України, де є проблеми з недотриманням вимог правил зупинки та стоянки, й відповідно ускладнення руху транспорту, вже розпочалися заходи по впорядкуванню паркування та інші реальні кроки по створенню безпечних та комфортних умов для пересування всіх учасників дорожнього руху.

Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України

 

Група Вконтакті:

 

Фейсбук:

Розділ новини: Дорожні новини
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ

Ср, 29/10/2014 - 10:27 — убийца эфира

http://ubiytsaefira.blogspot.com/