ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

16.03.2011 17:49

BMW Group оголосив про новий підбренду: "i", таким чином БМВ планує розширити свій діапазон мобільних послуг.

З цією метою в Нью-Йорку був створений венчурний фонд BMW i Ventures, з інвестиціями до 100 мільйонів доларів США. Гроші будуть вкладені в широкий діапазон мобільних додатків і рішень для передачі даних, які допоможуть водіям орієнтуватися на дорогах.

“Вимоги мобільності змінюються в швидко зростаючих містах-гігантах, "говорить Іен Робертсон, член ради директорів БМВ. "Те, що є дійсно інноваційним, - те, що ми почнемо пропонувати незалежні від автомобіля преміальні мобільні послуги. Ми фокусуємося на рішеннях, які поліпшать використання існуючих паркувальних місць, на інтелектуальних навігаційних системах з інформацією про використання різних видів транспорту, про планування маршрутів, і преміальному спільному використанні автомобіля."

My City Way - перша компанія, в якій BMW i Ventures купив частку. Їх мобільний додаток надає користувачам інформацію про пробки (з вуличних камер), громадському транспорті, доступності паркувальних місць, і розважальні сервіси для понад 40 міст в США. Компанія планує розширити свої послуги в Мюнхені та інших головних європейських містах.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ