ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

17.03.2011 12:51

На вулицях Києва проводяться випробуваннятривожної кнопки.

Такі пристрої призначені для повідомлень про злочини на вулиці, пожежі, ДТП, а також в інших ситуаціях, коли громядяни не мають инакшої можливості повідомити про це в екстрені служби. Крім того, можна викликати швидку допомогу, таксі або отримати довідкову інформацію.

За словами розробника системи “HELP” зараз проводяться остаточні «польові» випробування і потім система буде запропонована зацікавленим службам. «Система являє собою комплекс устаткування (антивандальна панель з кнопкою виклику і вбудованою камерою, можливе доповнення телефонною напівкабіною, + відеосервер з виходом Ethernet для включення в оптико-волоконну мережу) та програмного забезпечення, що дозволяє реалізувати звернення громадян за двостороннім аудіоканалом через пристрій екстреного зв'язку в Диспетчерський Центр, і призначена для прийому від населення повідомлень про факти кримінального характеру, порушення громадського порядку, катастрофах, стихійних лихах та інших надзвичайних ситуаціях. Діючи відповідно до інструкції, розміщених безпосередньо на корпусі виробу поруч з кнопкою виклику, абонент зв'язується з Диспетчерським центром. При цьому на пульт приходять дані, звідки надійшов виклик, і ЖИВЕ ВІДЕО з місця виклику. Для забезпечення отримання чіткого зображення в темний час абонентські пристрої системи зв'язку «HELP» можуть бути оснащені нічним підсвічуванням» - розповів Леонід Пеньок, Технічний Директор компанії Оллі Транс.

Система дозволяє дистанційно організувати візуальний і аудіоконтроль місця установки абонентських пристроїв. Інформація з пристроїв екстреного зв'язку надходить в Диспетчерський Центр, де черговий реагує на отримане від абонента повідомлення - наприклад, викликає патрульну службу. Всі прийняті сигнали тривоги, дані про голосових викликів та відео записуються в базі даних.

Розробники впевненні, що найбільше користуварися попитом тривожні кнопки будуть в містах, що приймають ЄВРО-2012.

Розділ новини: Технології
Архів новин по темах:

КОМЕНТАРІ