ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

22.03.2011 14:47
Як уникнути пробок

Пробки - отрута нашого існування, і абсолютно марна трата часу.

Ми розглянемо декілька способів зменшення годин стояння в пробках для початківців водіїв:

1. Плануйте заздалегідь кілька альтернативних маршрутів. Шукайте, принаймні, два додаткові шляхи по яких ви можете дістатися до місця призначення. В ідеалі, можна придумати п'ять (навіть якщо деякі з них відрізняються тільки однією вулицею).

• Карти огляду, і онлайн і офлайн. Використовуйте різні кольорові маркери для паперових карт, щоб дослідити маршрути. В онлайні, багато локальних карт пропонують запасні маршрути і "хитрі"варіанти в обхід головних магістралей.

• Поцікавтеся у своїх колег, друзів, які їздять тими ж маршрутами. Вони можуть знати про різні короткі доріжки. Почитайте «як об'їхати затори».

• Також корисно знати, як швидко змінити один маршрут на інший і місця "прийняття рішень". Це на той випадок, якщо ви раптом дізнаєтеся, що попереду утворилася пробка.

2.Заздалегідь проїхати по альтернативних маршрутах. Зробіть це в дні, коли у вас є вільний час, може виявитися так, що новий маршрут займає більше часу. Важлива річ полягає в тому, щоб виїхати з дому в той же самий час.

3. Поекспериментуйте зі своїм часом. Якщо виявите, що виїжджаючи на півгодини раніше ви витрачаєте на дорогу менше, то переговоріть зі своїм роботодавцем про можливість змістити початок і час закінчення робочого дня.

4. Перевірте повідомлення про ситуацію на дорогах перед виїздом. Оголошення про пробки доступні на сайті ВІДЕОПРОБКИ, по радіо і новинам. Навіть в дорозі продовжуйте слухати повідомлення про ситуацію на дорогах по радіо.

5. В дорозі використовуйте пристрій GPS з онлайн оновленнями пробок. Правда дані про пробки там частенько бувають недостовірні.

6. Отримуйте повідомлення про пробки на мобільний.

• Використовуйте Twitter відеопробок. Дізнайтеся, що інші люди пишуть про рух в місті.

• Ви можете також переглянути інтернет-форуми, але це сильно відволікає увагу від дороги і не рекомендується. Навіть якщо ви знаходитесь у пробці, ви можете легко врізатися в машину перед вами, або сприяти пробці, не просуваючись вперед.

7. Відмовтеся від автомобіля. Це не тільки краще для вашого здоров'я, але і для навколишнього середовища.

• Доберіться велосипедом

• Використовуйте громадський транспорт.

• Переконайте вашого боса дозволити вам працювати вдома

• Разгляньте варіант аренди житла ближче до своеї работи.

8. Мотоцикл. Ви можете їздити прямо по тротуарам.

9. Переїжджайте. Іноді найкраще - переїхати в інше місто без пробок.

 

Можливо, ці прості поради допоможуть і опытным автомобилистам.

Розділ новини: Технології

КОМЕНТАРІ