ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

10.04.2009 10:05

Прокуратура Криму оголосила війну "ВІЗИРям" - тим самим, за допомогою якого даїшники вдало ловлять порушників, пише газета "Сегодня". Ми отримували скарги від водіїв і вирішили перевірити, чи законно їх штрафують. Перевірка показала, що з листопада минулого року по лютий цього року за допомогою цього прилада до адміністративної відповідальності безгрунтовно було притягнуто до сплати штрафів майже 1500 водіїв. Ми не побачили де саме було скоєно ці порушення, на фото цього видно не було, отже виникають сумніви в цілому, чи були порушення", - повідомила керівник адмімнвідділу прокуратури Юлія Левина.

За її словами, ті, хто сплатив штраф, гроші з бюджету вже не повернуть, хіба що водії можуть їх відсудити.

ДАЇ Криму з прокуратурою кардинально не згодні. "ВІЗИРі" фіксують автомобілі, які перевищують швидкість. А панорамні фото просто не дозволяються за інструкцією!", - повідомив представник ДАЇ Криму Микола Астапов.

"В ДАЇ зараз суворо відбраковуються ті фото, на рахунок яких виникають сумніви і відповідно, в таких випадках не складаються протоколи на водіїв. Але ефективніше, звичайно, працюють стаціонарні камери, до їх роботи ні в кого зауважень немає", - розповідав нам замначальника Департаменту з зв"зків з громадкістю МВС України Генадій Гребнєв.

Нагадаємо, що зараз проходить судовий процес, в якому водій заявив, що інформація, отриманна з "Візиря" є хибною. Тим часом, в ДАЇ з"являються нові комплекси для фіксації порушень ПДР, які експерти вже порівняли з автоматичною зброєю, порівняно з "ВІЗИРями" (в аналогії з пістолетом).

КОМЕНТАРІ