ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Новини

16.05.2011 15:15

Відео з архіву. Жигулі в'їхала в бік джипу що повертав на бульвар Тараса Шевченка.

Не розбереш хто правий, а хто винен, поки не подивишся на знаки. З одного боку винуватцем цієї аварії був водій Жигулів, тому що не дав закінчити маневр автомобілю що повертав на перехресті наліво. Але насправді порушив правила дорожнього руху водій джипа, як і інші транспортні засоби що повертають в ту ж сторону.

Абсолютна більшість учасників дорожнього руху ігнорують дорожні знаки на цьому перехресті, на яких зазначено, що з 3 смуг дозволено рух тільки вперед.

Хочемо нагадати водіям, щоб були акуратними та уважними за кермом свого транспортного засобу, і дотримувалися правил дорожнього руху щоб уникнути таких неприємних моментів у своєму житті.

КОМЕНТАРІ

Вт, 17/05/2011 - 06:35 — kost

На этом перекрестке поворот налево (со стороны воздухофлотск. моста) действительно разрешен только с крайней левой полосы. НО вот ПОСЛЕ такого поворота водитель имее полное право двигаться через перекресток по любой свободной полосе, а их там может быть до 4..5 шт !!!. Считаю, что жигуль должен был пропустить джипарь, который заканчивал проезд перекрестка

Вт, 17/05/2011 - 07:12 — Don

однозначно

Вт, 17/05/2011 - 13:52 — mazdamazda

как пропустить??? у жигуля - зеленый свет! джип пересекает его траектрию! какого уступать? - поэтому и летел - что прав на 200%...заканчивать маневр в ПДД - касается только, если ты выехал на зеленый,а на перекрестке красный. Тогда той,у кого загорелся зеленый обязан пропустить того,кто заканчивает! маневр...а тут чистое нарушение джипом 16.6. Повертаючи ліворуч або розвертаючись при зеленому
сигналі основного світлофора, водій нерейкового транспортного
засобу зобов'язаний дати дорогу трамваю попутного напрямку, а
також транспортним засобам, що рухаються в зустрічному напрямку
прямо або повертають праворуч.

Вт, 17/05/2011 - 14:50 — KiridZzza

А ведь и правда, там стоят знаки 5.18, которые говорят о том, что движение по полосе разрешено только прямо. Это столько нарушетелей сразу???

Пт, 02/09/2011 - 16:10 — italik

На цьому відео шісткою керую я, у водія лендкрузера забрали права, і його страхова ремонтувала мою ластівку. Маздамазда однозначно правий, в мене було зелене світло, і я пробував його оминути спереду, але він не зупинився.