ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Наші партнери

  • ТОВ "ОЛЛІ ТРАНС"

ТОВ «Оллі Транс» - телекомунікаційна компанія (Ліцензія №466289 від 10.07.2009р.), послуги якої орієнтовані як на крупних корпоративних клієнтів і операторів зв'язку, так і на представників середнього та малого бізнесу і домашніх користувачів. Нові можливості та технології, якісні сервіси, направлені на індивідуальні потреби кожного клієнта, нове бачення при вирішенні складних телекомунікаційних завдань – все це компанія пропонуємо вже сьогодні.

Послуги компанії:

    • VPN. Розробки ТОВ «Оллі Транс» з організації віртуальних корпоративних мереж та приватних мереж (VPN) забезпечують взаємодію між підрозділами компаній-замовників на новому рівні та допомагають організувати бізнес-процеси компаній: автоматизувати обробку даних, синхронізувати роботу програм бухгалтерського обліку, запровадити електронний документообіг, використовувати сучасні засоби взаємодії з клієнтами (ERP, CRM, та інші системи).
    • Оренда оптичних волокон. Однією з послуг, які надає ТОВ «Оллі Транс» своїм клиєнтам, є послуга оренди волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ). Ця послуга орієнтована в першу чергу на операторів зв’язку та крупних корпоративних клієнтів, яким необхідна організація повністю закритого каналу зв'язку або передача даних в специфічному форматі.
    • Високошвидкісний інтернет. Власна розгалужена оптоволоконна мережа ТОВ "Оллі Транс" дає можливість організувати підключення клієнта безпосередньо до опорної мережі компанії в максимально стислі терміни та надавати послуги на швидкості до 1Гбіт/сек.

Контактна інформація: 

 

  • ОСОКОРКИ.INFO

Контактна інформація: