Маршрути

Як працює функція сайту "Маршрути"? І що це таке? Розділ «Маршрути» дозволяє кожному зареєстрованому користувачу створювати власні маршрути і не витрачати час на щоденні пошуки потрібної веб-камери. Ця послуга, в першу чергу, для використання швидкого перегляду ситуації через МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН , тому що швидко вантажиться і, відповідно, недорого обходиться. Перевірте, самі!

Наприклад, ви створили маршрут «робота-дім», додайте в нього веб-камери, які знаходяться на вашому шляху. Тепер виїжджаючи з роботи ви можете швидко переглянути відео зі всіх веб-камер на ОДНІЄЇ сторінці одночасно. Якщо рух за маршрутом ускладнено, простіше вийти з роботи пізніше, коли транспортний потік зменшиться, або вибрати інший маршрут.

Для того, щоб користуватися функцією "Маршрути" Вам необхідно зареєструватися на сайті videoprobki.com.ua або зайти на сайт під своїм ім'ям і паролем.

Після того, як ви "залогінитеся" ви потрапляєте на Вашу сторінку. На сторінці ви можете подивитися або змінити Ваші особисті налаштування (логін, пароль), можете додати камери, якими часто користуєтеся в Обрані камери або побудувати Власні маршрути.
У правій частині вікна під картою у Вас є дві закладки: Обрані камери і Приватні маршрути. Розглянемо більш детально розділ Обрані. З будь-якого місця сайту (карта, список всіх камер або живе відео) ви можете додати камеру в розділ Обране. Обрані камери будуть зберігатися там до того часу, поки ви не захочете їх звідти видалити (біля кожної камери в розділі Обрані є кнопка "видалити"). Камери в розділі сортуються за районами, які можна згорнути або розгорнути для більш зручної роботи.

Тепер більш детально про розділ "Власні маршрути" Зайшовши в розділ Особистих маршрутів перший раз у Вас там ще немає власних маршрутів, але у Вас є можливість їх створити. 1. Клікаємо на кнопку "Новий маршрут"; 2. У полі пишемо назву маршруту (наприклад "робота-дім") і натискаємо сіру кнопку або тиснемо "enter"; 3. Після цього Ви потрапляєте в сам маршрут. Тут ви можете змінити ім'я маршруту (кнопка "Змінити"), видалити маршрут (кнопка "Видалити"), додати необхідні камери в маршрут або повернутися назад до списку вже створених маршрутів. Додавати камеру в маршрут Ви можете з будь-якого місця сайту - можна клікнути на "додати камеру" і вибрати камеру зі списку всіх камер, можна знайти камеру на карті або в розділі "Всі камери", "Живе відео" клікнути на неї і в спливаючому віконці вибрати "Додати камеру в маршрут ... (Назва Вашого маршруту)". Після того, як всі камери були додані до маршруту, ви можете розставити камери в необхідному порядку (для цього потрібно в списку камер даного маршруту натиснути правою кнопкою мишки на стрілку, які розміщені ліворуч від кожної камери маршруту, і перетягнути її в потрібне місце. Після цього необхідно натиснути кнопку "зберегти" для того, щоб зберегти зміни в маршруті). Створивши маршрут ви можете подивитися як кожну камеру маршруту окремо, так і весь маршрут повністю (для цього необхідно натиснути на "Весь маршрут" або на сіру кнопку зі стрілкою, яка розміщена праворуч від назви маршруту).

Після закінчення роботи з сайтом необхідно вийти зі свого облікового запису.