FAQ

 • Що таке проект videoprobki.com.ua? Проект on-line відео-спостереження за транспортною ситуацією в м. Києві. Ресурс розраховано на автолюбителів і за рахунок трансляції відео з камер на автомагістралях і перехрестях міста, допоможе пересуватися більш ефективно, об"їжджаючи пробки та затори в Києві. База камер постійно збільшується. Ведеться відео-архів.
 • Чим відрізняється мобільна версія сайта від звичайної? Мобільний сайт - це полегшена версія сайту. Картинки з нашого веб-сайту завантажуються на Ваш мобільний телефон в реальному часі. Для отримання повного кайфу, спочатку треба зареєструватися на сайті і створити власні маршрути руху, наприклад "робота-дім" (щоб не мучатися з реєстрацією з мобільного). Взід на мобільну версію - http://mobile.videoprobki.com.ua/, можна також зайти (щоб оцінити переваги зареєстрвоаного користувача) і без реєстрації через "тестовий вхід" (там вже є тестові маршрути).
 • Яка інформація відображається в інформері "Веб-камери інформують"?  
  Інформер "Веб-камери інформують" аналізує відео з наших веб-камер і показує скільки на данний момент пробок, танучок, руху без ускладнень та аварій можна спостерігати, користуючить нашим ресурсом.
  Посилання з інформера веде на сторінку з більш детельною інформацією про стан на дорогах, в якій біля кожної з камер кольором позначена дорожня ситуація. Наші позначення:
  • ВІЛЬНО- рух транспорту без ускладнень.
  • ТЯНУЧКА- рух транспорту з ускладненнямио
  • ПРОБКА- транспорт не рухається або рухається зі швидкість менше 5км/г
  • АВАРІЯ- в поле зору камери потрапила ДТП

  Камери знімають рух транспорту вулицею в обох напрямках, тому в таблиці-розшифровці дорожньої ситуації ви можете знайти інформацію про кожну з камер в напрямку, який вказаний в даних камери, та в зворотньому напрямку.

 • Як працювати з картою на сайті? Є 2 механізму роботи карти на нашому сайті:
  • Механізм для незареєстрованих користувачів;
  • Механізм для зареєстрованих користувачів, що увійшли на сайт під своїм іменем користувача / паролем.

  У режимі незареєстрованого користувача при заході на будь-яку камеру карта позиціонується на цій камері з великим наближенням. При заході на загальні сторінки, такі як «Головна», «Живе Відео», «Живе Фото», «Новини» карта відображається у загальному масштабі, що охоплює всі камери.
  У режимі зареєстрованого користувача, який увійшов під своїм іменем користувача / паролем, будь-які дії користувача з картою (позиціювання у певній точці, наближення) запам'ятовуються за допомогою Cookies таким чином, що при завантаженні наступної сторінки (камери) карта залишається у вибраному користувачем положенні. У цьому режимі з картою працювати значно зручніше, тому що Ви можете розташувати карту так, що у вікні будуть міститися потрібні Вам камери по Вашому маршруту проходження і при почерговому заході на кожну з камер не доведеться знову позиціонувати карту в зручне положення.