ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ДОРІГ КИЄВА
ВІЛЬНО

Відеоспостереження Golden EYE

GOLDEN EYE – це сучасна система дистанційного відеоспостереження, головною відокремлюючою рисою якої є можливість віддаленого спостереження за різними об'єктами: будинок, офіс, будівництво, конференція тощо.


З послугою відеоспостереження GOLDEN EYE Ви маєте можливість бути в курсі подій не залежно від Вашого місцезнаходження,  головне, аби поруч був ноутбук, мобільний телефон чи іншийдевайс що дає змогу вийти в Internet.

GOLDEN EYE позбавить Вас від витрат пов'язаних з встановленням, оновленням та підтримкою працездатності обладнання та програмного забезпечення для відеоспостереження.

Інтерфейс послуги GOLDEN EYE  складено таким чином що, навіть, не досвідчений користувач має можливість без будь-яких ускладнень, на інтуітивному рівні, розібратися у використанні данної послуги.

Відеоспостереження GOLDEN EYE – вірний помічник у трансляції online заходів, без будь-яких ускладнень, завдяки унікальній сучасній платформі GOLDEN EYE, Ви маєте можливість транслювати будь-яку подію для 10000-15000 користувачів мережі Internet.

GOLDEN EYE – заощаджує Віші кошти та піклується про Ваш час!

Скориставшись послугою GOLDEN EYE,  перед Вами відчиняться такі можливості:

 • відеоспостереження за допомогою однією чи декількох одночасно працюючих камер;
 • за бажанням замовника можуть бути використані камери, що працюють і подають зображення, як в нічному, так і в денному режимі;
 • можливість спостереження, як за допомогою ПК, так і з мобільного телефону;
 • зручний інтерфейс просмотру усіх камер на одному моніторі;
 • можливість одночасного просмотру зображення не з усіх, а лише з обраних для просмотру в данний час камер;
 • за бажанням замовника можливе ведення архіву відеозапису, що ведеться одночасно з просмотром інформації;
 • можливість дистанційного доступу до архіву відеоспостереження;
 • просмотр відео через зручний «власний кабінет користувача», доступ до якого здійснюється виключно за паролем;
 • замовник послуги "Golden Eye" може надавати доступ до просмотру відео з камер для інших користувачів (наприклад, замовникам будівництва), власноручно розподіляючи права доступу до зображенню (за власним бажанням вобирає доступні тому чи іншому користувачу камери);
Пакет Камера Роздільна здатність Звук Тип підключення
Економ AXIS 1011 640x480 Нет Кабель/WiFi
Стандарт AXIS 215 PTZ 704x576 Да* Кабель
Преміум AXIS Q6034-E 50Hz 1280x720 Да* Кабель

* Є вхід для мікрофона

Для того, щоб визначитися з вартістю, Вам необхідно пройтись по пунктам:

 1. Вибрати пакет, що Вас зацікавив
 2. Якщо у Вас нема роутера, Ви можете придбати його у нас або взяти в аренду
 3. За бажанням поцікавитись у менеджера про наявність інших камер та їх вартість

Що станеться, якщо в квартирі/офісі відключиться електроенергія?
В: Камера не буде транслювати відео на сервер. Камера не працює без електроенергії. Виходом з даної ситуації може стати використання комп'ютерного джерела безперебійного живлення (ДБП), але, Ви повинні розуміти, що окрім камери, необхідно забезпечити аварійним живленням маршрутизатор і модем. Бо якщо не буде Інтернет з'єднання, камера не зможе зв'язатися з сервером.

Чи можу я змінювати місцезнаходження камери?
В: Так, звичайно.  Ви маєте можливість переміщувати камеру по квартирі/офісу куди завгодно. Головне,  аби вистачило кабелю до маршрутизатора (роутера), та кабелю живлення до розетки (може знадобитися подовжувач 220В).

Що мені знадобиться окрім камери та робіт по встановленню/налаштуванню? Чи будуть якісь окремі витрати?
В: Вам знадобиться роутер (маршрутизатор), для того щоб «поділити» інтернет на свої власні потреби (домашній/офісний комп'ютер) і для камери. У більшості користувачів роутери вже наявні в квартирі/офісі, тому ми не включаємо їх у список обов'язкового обладнання.

Якщо я підключусь до послуги відеозв'язку Golden Eye, хтось зможе отримувати аудіо/відео сигнал з моєї камери?
В: Ні. На сервері дійсно багато абонентів, але у кожного свій логін/пароль, за яким кожен отримує доступ тільки до своєї камери та видеоархіву.

З чого складається вартість підключення? Чи прокладаєте ви кабель в квартирі/офісі?
В: У вартість підключення входить налаштування камери та маршрутизатора, а також 20 метрів кабелю для камери. Інженер при Вас перевірить працездатність системи, та навчить вас як працювати із системою. Прокладка кабелю по приміщенню (укладка під плінтуси, і т.п.) не входить у вартість підключення.